Гаряча лінія +380950010340

КОМАНДА ЦГЗ ТА ВООЗ ЗДІЙСНИЛА РОБОЧІ ВІЗИТИ В РАМКАХ ПОДОЛАННЯ СПАЛАХУ ПОЛІОМІЄЛІТУ

Аби посилити національну програму з імунізації та епіднагляду в Україні під час війни, а також оцінити поточний стан реагування на спалах поліомієліту, фахівці ЦГЗ та ВООЗ відвідали медичні заклади у Житомирській та Чернігівській областях.
Під час візиту команда зустрілася з керівництвом Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб. Обговорювали проблематику епіднагляду в регіоні за вірусом поліомієліту, недостатній рівень охоплення щепленнями, шукали методи розв’язання цих проблем. Після обговорення в ОЦКПХ команда вирушила до одного з міських ЦПМСД, де команда поспілкувалася з персоналом кабінету щеплень.
В Чернігівській області команда також поспілкувалась з ОЦКПХ та відвідала одну з точок відбору зразків в рамках проведення епіднагляду за поліомієлітом на об’єктах довкілля.
Про склад та результати місії читайте на сайті ЦГЗ http://bit.ly/3RvkhwW

Головні напрями протистояння поліомієліту 24-25 жовтня у Києві з нагоди Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом відбулась конференція за участю представників Всесвітньої ... 27 Жовтня 2023
Що треба знати про поліомієліт 24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. В цей день світова медична спільнота закликає звернути увагу на захвор... 24 Жовтня 2023
ВАКЦИНАЦІЯ – єдиний надійний спосіб запобігти поліомієліту ... 23 Жовтня 2023