Гаряча лінія +380950010340

«Мобільний» автобус працював на півдні Чернігівщини

В рамках кампанії з обізнаності населення стосовно онкологічних захворювань та з нагоди Всесвітнього дня боротьби із раком мобільні медичні бригади у складі фахівців Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб і спеціалістів-онкологів відвідали деякі населені пункти Чернігівщини з метою поширення серед тамтешніх жителів знань щодо профілактики онкозахворювань і консультацій вузькопрофільних лікарів.

Докладніше – за посиланнями:
https://cnobldses.gov.ua/proiekt-mobilnyj-avtobus-okhopliuie-vse-bilshe-liudej/;
https://cnobldses.gov.ua/mobilnyj-avtobus-u-koriukivskij-hromadi-tsoho-razu-z-onkolohamy/.

Зокрема, лікарі КНП «Прилуцька центральна міська лікарня» під час перебування у Ічнянській ОТГ 6 лютого провели консультаційний прийом 49 пацієнтів, 9 з яких за показниками здоров’я спрямовано на обстеження до Чернігівського медичного центру сучасної онкології.

А 8 лютого медики працювали у Линовиці Прилуцького району, обстеживши 56 місцевих жителів, серед яких 11 людей побували на прийомі у дерматовенеролога, 20 чоловіків і жінок відвідали лікаря-ендокринолога, 14 жінок – гінеколога, онколог-хірург проконсультував 11 громадян. Загалом 27 пацієнтів направлено на додаткове обстеження.

Водночас фахівці Прилуцького МРВ поширювали серед жителів Ічнянської та Линовицької громад інформаційні матеріали щодо профілактики соціально значущих хвороб і необхідності вакцинації задля попередження застудних хвороб, зокрема грипу та коронавірусної інфекції.

Відтак медики отримали схвальні відгуки про таку важливу ініціативу, яка вже тривалий час реалізується згідно із домовленостями між Чернігівським обласним центром контролю та профілактики хвороб і Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації.

Також жителі громад висловили сподівання, що подібні акції триватимуть й надалі.

1 березня – День підвищення обізнаності про самоушкодження Самоушкоджувальна поведінка (cелфхарм, self-harm) – будь-яка поведінка, під час якої людина завдає собі шкоди, намагаючись в... 1 Березня 2024
У площині імунопрофілактики не має бути невирішених питань Саме так можна охарактеризувати основну мету низки тренінгів з назвою «Імунізація на практиці», що нинішнього року проходили у рам... 1 Березня 2024
До Всесвітнього дня імунітету Щорічно, починаючи з 2002 року, 1 березня світова спільнота відзначає День імунітету. Саме слово «імунітет» походить від латинсько... 1 Березня 2024