Гаряча лінія +380950010340

Профілактика поліомієліту

Наприкінці минулого року на заході України зафіксували спалахи поліомієліту, які призвели до паралічу у двох дітей.

ВООЗ включили Україну до «червоного списку» країн із найвищим ризиком спалахів цієї хвороби, поряд з Угандою, Еритреєю, Сирією та Іраком.

Ризик захворіти на поліомієліт в Україні залишилися одним із найбільших у світі. Хвороба є надзвичайно заразною, а її джерело може бути навіть іграшка, яку облизала інфікована дитина. Небезпека поширення хвороби серед великого скупчення народу, особливо там, де багато дітей, значно зростає і саме для дітей переважно до 6 років, поліомієліт дуже небезпечний. Діти з хронічними захворюваннями більш уразливі до інфекції, перебіг хвороби в них, зазвичай, важчий, а ускладнення серйозніші. Тому вакцинувати таких дітей в першу чергу.

Поліомієліт загрожує всім невакцинованим дітям та дорослим невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин.

Від поліомієліту не існує ліків.

Єдиний можливий спосіб захистити дитину від поліомієліту – це вакцинувати за графіком щеплень!

Якщо з будь-яких причин ви пропустили щеплення, вакцинацію важливо зробити якомога швидше.

Головні напрями протистояння поліомієліту 24-25 жовтня у Києві з нагоди Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом відбулась конференція за участю представників Всесвітньої ... 27 Жовтня 2023
Що треба знати про поліомієліт 24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. В цей день світова медична спільнота закликає звернути увагу на захвор... 24 Жовтня 2023
ВАКЦИНАЦІЯ – єдиний надійний спосіб запобігти поліомієліту ... 23 Жовтня 2023